Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
svecen fustan
svecen fustan svecen fustan

svecen fustan

700 МКД

Големина: M

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: fustan nov svecen

Состојба: ново без етикета

Боја: бело беж

Додадено: 27.8.2021

Прегледи: 119

0

Nov fustan kupen od Amerika, oblecen samo ednas vo odlicna sostojba.

heart5

3
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

3