Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara debelo palto
Zara debelo palto Zara debelo palto Zara debelo palto

Zara debelo palto

400 МКД

Големина: 34

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: somot

Ознаки: zara

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 27.8.2021

Прегледи: 207

4

Zara palto mnogu malo brojce xs, topli mnogu, moze da se nosi sekoj den za na rabota preku esen so marama. Strukirano, za slabicki devojki e idealno. Kvalitetot e nesporen, noseno e edna sezona, nema ostetuvanja.

CocoChanel

108
1

Членот го следат

138

Членот ги следи

34