Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми Нови чизми со високи потпетици
Нови чизми со високи потпетици
Нови чизми со високи потпетици Нови чизми со високи потпетици

Нови чизми со високи потпетици

700 МКД

Големина: 38

Град: Валандово

Материјали: екокожа

Ознаки: чизми

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 31.8.2021

Прегледи: 105

0

Нови чизми со високи потпетици. Никогаш не носени , поради грешка број. Многу модерни , со потемно и посветлно кафеаво и синџири! Со нив следува и подарок!

tanjicka7

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4