Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Високи потпетици
Високи потпетици Високи потпетици Високи потпетици Високи потпетици

Високи потпетици

800 МКД

Големина: 38

Град: Гостивар

Материјали: антилоп

Ознаки: ммилано

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 2.9.2021

Прегледи: 491

1

Црни, антилоп високи потпетици. Лесни и удобни за носење. Високи 14 см.

AnnieP

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0