Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни Мона кожна јакна со сваровски патент
Мона кожна јакна со сваровски патент
Мона кожна јакна со сваровски патент Мона кожна јакна со сваровски патент Мона кожна јакна со сваровски патент Мона кожна јакна со сваровски патент

Мона кожна јакна со сваровски патент

14000 МКД

Големина: 40

Бренд: српски

Град: Скопје

Материјали: кожа телешка

Ознаки: екстра

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 7.9.2021

Прегледи: 209

5

Згрешен број. Пробав да ја носам но сепак е за некој без вишоци. Уз тело. Патентот има црни Сваровски апликации. Едноставна елеганција. Платена 24000.

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28