Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi obuvki so etiketa br 38
Novi obuvki so etiketa br 38 Novi obuvki so etiketa br 38 Novi obuvki so etiketa br 38 Novi obuvki so etiketa br 38

Novi obuvki so etiketa br 38

450 МКД

Големина: 38

Бренд: етикета

Град: Радовиш

Материјали: kako na slika

Ознаки: nema

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 7.9.2021

Прегледи: 90

3

Ekstra kvalitetni, mnogu lesni na nogata. Sandalite se po 450 den, ili 2 para za 800, a cizmickite se 800 den

JulijaSvirkov

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2