Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi sandali
Novi sandali Novi sandali Novi sandali Novi sandali

Novi sandali

990 МКД

Големина: 39

Бренд: deichman

Град: Охрид

Материјали: plis

Ознаки: novi

Состојба: ново со етикета

Боја: црно крем

Додадено: 8.9.2021

Прегледи: 81

1

Novi brendirani sandali, kupeni vo Deichman, Srbija Novi skroz, gi dobivate vo originalno pakuvanje. 39 broj

Ohrid-prodazba

4
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

19