Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara kosula
Zara kosula Zara kosula Zara kosula

Zara kosula

150 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Неготино

Материјали: pamuk, likra

Ознаки: m velicina

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво

Додадено: 9.9.2021

Прегледи: 25

0

Zara kosulka m velicina

Deni..

12
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

6