Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elegantna crna bluza
Elegantna crna bluza Elegantna crna bluza Elegantna crna bluza Elegantna crna bluza

Elegantna crna bluza

300 МКД

Големина: 40

Бренд: kiabi

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: црно

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 10.9.2021

Прегледи: 456

4

Crna elegantna bluza na kiabi, cist pamuk, edinstvena maana i e sro lesno se guzva, no zatoa materijalot e premnogu prijaten. Odgovara za 42.

CocoChanel

118
1

Членот го следат

136

Членот ги следи

56