Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Убавина Нега на тело Aparat protiv celuloit i za masaza
Aparat protiv celuloit i za masaza
Aparat protiv celuloit i za masaza Aparat protiv celuloit i za masaza

Aparat protiv celuloit i za masaza

1800 МКД

Бренд: шведски

Град: Скопје

Материјали: celik

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 10.9.2021

Прегледи: 72

1

Nov neotvoren. Najnov model. Za lice i telo. Слабее масира подобрува циркулација.

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28