Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Комплет сукња со блуза
Комплет сукња со блуза
Комплет сукња со блуза Комплет сукња со блуза

Комплет сукња со блуза

300 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: suknja komplet bluza

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 13.9.2021

Прегледи: 61

2

Ново не носено комплетче величина L

RibarskaSilvijа

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0