Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Michael kors ташничка
Michael kors ташничка Michael kors ташничка Michael kors ташничка Michael kors ташничка Michael kors ташничка

Michael kors ташничка

4300 МКД

Бренд: mk

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: michaelkors

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 14.9.2021

Прегледи: 380

6

Michael kors оригинал ташничка. Средна големина, убаво организирана, собира се што е потребно дури и голема паричник. Максимално сочувана нема оштетувања.

crvenkapa

228
0

Членот го следат

300

Членот ги следи

8