Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: жерсе со постава

Ознаки: етикета

Состојба: ново со етикета

Боја: жолто

Додадено: 15.9.2021

Прегледи: 184

4

Нов фустан со етикета, до колена, нежно жолта боја од пријатен жерсе материјал

Елена30

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0