Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Чанта за рамо Novi chanta i marama od Carpisa
Novi chanta i marama od Carpisa
Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa Novi chanta i marama od Carpisa

Novi chanta i marama od Carpisa

900 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: kozha

Ознаки: tasna tashna carpisa

Состојба: ново со етикета

Боја: бордо

Додадено: 16.9.2021

Прегледи: 223

3

Novi seuste so etiketa i tashnata i maramata. Tasnata e vo prekrasna svetkava boja. Moze da se nosi i za dnevni i vecerni kombimacii. Prekrasna za poklon.Kupena po cena od 2000 denari chantata, 300 den maramamata. Se prodavaat za 1200 den.

MihaelaBlazeska

4
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0