Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа Останато СУКЊА ОД ЕКО КОЖА БР ХЛ
СУКЊА ОД ЕКО КОЖА  БР ХЛ
СУКЊА ОД ЕКО КОЖА  БР ХЛ

СУКЊА ОД ЕКО КОЖА БР ХЛ

300 МКД

Големина: XL

Бренд: теренова

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: теренова

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 16.9.2021

Прегледи: 137

4

Сукња од еко кожа бр ХЛ , од Теренова , малку користена , до колена ,

Cvancik

11
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0