Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali

Sandali

300 МКД

Големина: 39

Бренд: xx

Град: Скопје

Материјали: velur

Ознаки: xx

Состојба: ново со етикета

Боја: беж розе

Додадено: 17.9.2021

Прегледи: 164

4

Novi sandali za ovoj period sovrseni se prodavaat zaradi zgresen broj kalapot e za broj pomal pisuva 39 ama odgovara za 38 povekje 38.5

dudaajlin

50
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

3