Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Мини Кратко фустанче
Кратко фустанче
Кратко фустанче Кратко фустанче

Кратко фустанче

300 МКД

Големина: M

Град: Гостивар

Материјали: ...

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 17.9.2021

Прегледи: 163

1

Кратко, црно фустанче. Големината е М. Многу малку носено.

AnnieP

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0