Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
orginal Asics patiki
orginal Asics patiki

orginal Asics patiki

1200 МКД

Големина: 39.5

Бренд: asics

Град: Скопје

Материјали: udobni meki

Ознаки: ptiki

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 20.9.2021

Прегледи: 48

1

mnogu malku noseni orginal asics patiki

Cackaa1

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2