Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна со крзно ❄️
Јакна со крзно ❄️ Јакна со крзно ❄️ Јакна со крзно ❄️

Јакна со крзно ❄️

3000 МКД

Големина: 38

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: black jacket

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 20.9.2021

Прегледи: 191

3

Црна јакна со преубаво природно крзно. Купена од Италија. Многу е дебела и топла. М/Л 3000ден

IvanaTr

4
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

0