Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Roberto Cavalli naocari
Roberto Cavalli naocari Roberto Cavalli naocari Roberto Cavalli naocari Roberto Cavalli naocari

Roberto Cavalli naocari

4000 МКД

Бренд: robero cavalli

Град: Скопје

Материјали: staklo metal

Ознаки: ocila, novi

Состојба: ново без етикета

Боја: златно

Додадено: 23.9.2021

Прегледи: 272

3

Ocilata se original, kupeni 18 000, bez nikakvi ostetuvanja, ne noseni.

elkazelka

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0