Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka zenska jakna
Bershka zenska jakna Bershka zenska jakna Bershka zenska jakna

Bershka zenska jakna

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxxx

Ознаки: zxxx

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 24.9.2021

Прегледи: 277

2

Bershka zimska jakna bukvalno nova, nenosena, odgovara na M

Matea20000

9
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

10