Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Korset nov #nam 1300den
Korset nov #nam 1300den Korset nov #nam 1300den Korset nov #nam 1300den Korset nov #nam 1300den

Korset nov #nam 1300den

1500 МКД

Големина: 42

Бренд: guma

Град: Струга

Материјали: 100%guma

Ознаки: nova

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 25.9.2021

Прегледи: 94

2

Korset za slabenje nov , 100% guma .. Ja imam narcano od internet no mala mi bese zatoa go prodavam..skroz nova , br XL/42 1500 den

imagestore

15
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

5