Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако
Сако Сако Сако Сако

Сако

500 МКД

Големина: S

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: кдм клдм

Ознаки: сако

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 26.9.2021

Прегледи: 184

3

Тенок растеглив материјал точно одговара на величина S Носено само еднаш

helena2

0
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

127