Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

300 МКД

Големина: L

Бренд: бутик

Град: Кичево

Материјали: полиестер

Ознаки: фустан

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 26.9.2021

Прегледи: 184

2

Широк црн фустан со величина l

Mhysa1

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

7