Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Останат накит Мисаки држач за чанти
Мисаки држач за чанти
Мисаки држач за чанти Мисаки држач за чанти Мисаки држач за чанти

Мисаки држач за чанти

350 МКД

Бренд: мисаки

Град: Скопје

Материјали: челик

Ознаки: ново

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 26.9.2021

Прегледи: 70

2

За закачување на маса или шанк со магнет, и челично ланче. Украсено со некој бел камен или смеса. Оригинал.

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28