Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Hunter гумени чизми
Hunter гумени чизми Hunter гумени чизми Hunter гумени чизми

Hunter гумени чизми

2500 МКД

Големина: 37

Бренд: hunter

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: hunter чизми гума

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 27.9.2021

Прегледи: 142

8

Гумени Hunter чизми во одлична состојба….носени само еднаш…

AnjaMi

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0