Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бундичка снежна
Бундичка снежна Бундичка снежна Бундичка снежна Бундичка снежна

Бундичка снежна

950 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: крзно

Ознаки: снежно бело

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 28.9.2021

Прегледи: 181

2

Бундичката е еднаш облечена, тотално здрава, мека нежна и многу топла, фантастично стои, за жал мене ми е тесна и затоа е тука да не стои во плакарот џабе.

NatasaGacevska

175
0

Членот го следат

101

Членот ги следи

59