Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплетче
Комплетче Комплетче

Комплетче

399 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: 87% мрежа, 13% памук

Ознаки: мрежа срциња ново комплет

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 29.9.2021

Прегледи: 143

1

Комплетче бр S, ново, интересно, слатко.

queen0192

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0