Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas kapa nova
Adidas kapa nova Adidas kapa nova Adidas kapa nova

Adidas kapa nova

990 МКД

Бренд: adidas

Град: Битола

Материјали: sintetika

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 29.9.2021

Прегледи: 416

1

Kapata e skroz nova ,podlaboka e i malku gi pokriva usite ,lifestyle e ne e za trening ,kupena e duplo, ne nosam kapi zatoa ja ptodavam podarok mi e

pleteno

196
0

Членот го следат

109

Членот ги следи

170