Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми Чизми со штикла Нови неносени чизмички
Нови неносени чизмички
Нови неносени чизмички Нови неносени чизмички Нови неносени чизмички Нови неносени чизмички Нови неносени чизмички

Нови неносени чизмички

1000 МКД

Големина: 39

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: ///

Ознаки: неносени штикла ментол удобни нови

Состојба: ново со етикета

Боја: минт

Додадено: 29.9.2021

Прегледи: 171

1

Преубави, воопшто неносени чизмички - во убава, ментол боја, која е тешко да се долови на слика :) Доколку сакате можам да ви испратам дополнителни слики.

MinnieMouse

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

1