Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years
Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years

Brend maici Benetton, Sisley, Sweet Years

500 МКД

Големина: S

Бренд: benetton, sisley, sweet years

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: ucb sisley benetton sweetyears

Состојба: многу добра

Боја: сиво лила

Додадено: 29.9.2021

Прегледи: 165

0

Maici so dolgi rakavi, site od poznati marki Oddelno se po 250 den. Site zaedno 500 den Maicite se malku noseni, no bez nikakvi ostetuvanja Sisley i Sweet Years se broj S, a Benetton M

Tea1989

44
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

20