Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Друга облека Black & White Наметка
Black & White Наметка
Black & White Наметка Black & White Наметка Black & White Наметка

Black & White Наметка

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: лесен

Ознаки: наметка

Состојба: многу добра

Додадено: 30.9.2021

Прегледи: 184

1

Црно бела наметка ~ интересна шара, Инди стил Никако да и дојде редот... :)) Без точка на неа.

NenaMj

115
0

Членот го следат

79

Членот ги следи

3