Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull & Bear elegantna bluza
Pull & Bear elegantna bluza Pull & Bear elegantna bluza Pull & Bear elegantna bluza Pull & Bear elegantna bluza

Pull & Bear elegantna bluza

350 МКД

Големина: M

Бренд: pull & bear

Град: Скопје

Материјали: cipka

Ознаки: nova

Состојба: ново без етикета

Додадено: 30.9.2021

Прегледи: 140

3

Elegantna cipkana bluza. Ne e nosena voopsto, golema mi e. Na torzoto ima postava, rakavite se cipkani. Od pozadi se zakopcuva so kopcinja, a od napred ima diksreten otvor kaj dekolteto.

ivana0704

88
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

11