Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Salonka
Salonka Salonka Salonka

Salonka

500 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: ffff

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 1.10.2021

Прегледи: 171

1

Novi salonki so niska potpetica 5 sm. Dali dva tri pati noseni. Zgodni I udobni na noga.

BIBUSKA

10
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

18