Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prodavam malku noseni starki All Star
Prodavam malku noseni starki All Star Prodavam malku noseni starki All Star Prodavam malku noseni starki All Star Prodavam malku noseni starki All Star Prodavam malku noseni starki All Star

Prodavam malku noseni starki All Star

700 МКД

Големина: 38

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: platneni beli

Ознаки: coverse

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 2.10.2021

Прегледи: 198

7

Prodavam malku noseni beli starki Converse

V.N.D.

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0