Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna Axel
Tasna Axel Tasna Axel Tasna Axel Tasna Axel

Tasna Axel

500 МКД

Бренд: axel

Град: Скопје

Материјали: ne znam

Ознаки: axel

Состојба: добра

Боја: бело

Додадено: 4.10.2021

Прегледи: 197

2

Tasna Axel nosena no socuvana edinstveno ne raboti edniot patent sto moze da se otvara za da bide tasnata po golema. Videte ja poslednata slika

Moana23

66
1

Членот го следат

24

Членот ги следи

154