Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna Paolo Bocelli
Tasna Paolo Bocelli Tasna Paolo Bocelli Tasna Paolo Bocelli Tasna Paolo Bocelli Tasna Paolo Bocelli

Tasna Paolo Bocelli

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: paolo bocelli

Состојба: многу добра

Боја: црно сребрено

Додадено: 5.10.2021

Прегледи: 282

5

Bez nedostatok, crno so srebreno, vezena celosno so sljokici, moze da se nosi na dva nacini, sl.5 Cena fiksna

Dijana2016

110
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

16