Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
jakna
jakna

jakna

400 МКД

Големина: L

Град: Ресен

Материјали: nn

Ознаки: nn

Состојба: многу добра

Боја: маслинесто

Додадено: 5.10.2021

Прегледи: 110

1

JAkna malku koristena moze da se koristi za prolet/ zima ima dodatna postava i kapa L golemina prekrasno

MINAFINA

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0