Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни *1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL
*1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL
*1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL *1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL *1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL

*1000*Kvaliteten volnen kaput/kaputce OLTRE XL/XXL

2000 МКД

Големина: XXL

Бренд: oltre

Град: Скопје

Материјали: volna,poli

Ознаки: crn,siv kaput

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 7.10.2021

Прегледи: 860

4

Kako nov kvaliteten volnen kaput,kaputce original Oltre broj XL/XXL Boja najtemna siva skoro crna Sirina na gradi 60cm Mnogu ubav model izdolzuva i prikriva Kupen preskapo . Cena 2000. Namalen 1000

Maja2016

437
0

Членот го следат

94

Членот ги следи

72