Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црвен фустан од Нана
Црвен фустан од Нана Црвен фустан од Нана

Црвен фустан од Нана

1400 МКД

Големина: 38

Бренд: нана

Град: Скопје

Материјали: svetav materijal

Ознаки: 38

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 10.10.2021

Прегледи: 204

5

Се продава црвен фустан купен од Нана ГТЦ пред 1 година. Фустанот е носен само еднаш. Бројчето е 38.

Angela93

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1