Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Убавина Парфеми ПОПУСТ Оригинален парфем Диор
ПОПУСТ Оригинален парфем Диор
ПОПУСТ Оригинален парфем Диор

ПОПУСТ Оригинален парфем Диор

4000 МКД

Бренд: christian dior

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: парфем оригинал диор

Состојба: ново со етикета

Додадено: 10.10.2021

Прегледи: 240

3

Попуст на парфемот. Оригинален од фришоп, со фискална. Од 5.000 на 4.000 денари. Првичниот пост со опис на парфемот достапен на мојот профил.

ChinaGirl

23
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

11