Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
skechers 39ka
skechers 39ka skechers 39ka skechers 39ka skechers 39ka skechers 39ka

skechers 39ka

1200 МКД

Големина: 39

Бренд: skechers

Град: Битола

Материјали: koza

Ознаки: krzno

Состојба: многу добра

Боја: окер

Додадено: 10.10.2021

Прегледи: 154

1

original skechers cizmi topli udobni kratko noseni no neosteteni redovno odrzuvani so sprej

karlakarla

89
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

2