Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

400 МКД

Големина: 36

Бренд: lc waikiki

Град: Кратово

Материјали: памук

Ознаки: јакна

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 12.10.2021

Прегледи: 366

4

Јакната е носена, но воопшто не е оштетена За повеќе слики пишете ми

Mimce123

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

1