Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova chanta Sara
Nova chanta Sara Nova chanta Sara Nova chanta Sara Nova chanta Sara

Nova chanta Sara

500 МКД

Бренд: avon

Град: Струга

Материјали: 100%pvc

Ознаки: nova

Состојба: ново со етикета

Боја: крем корално

Додадено: 12.10.2021

Прегледи: 82

5

Noca chanta Sara od Avon,prekrasna,trendi ,so esenski boi,mozhe da se nosi vo raka ,no ima i dolga rachka za preku ramo ,ne e otpakovana kako o shto se gleda na slikite 500 den Bez zameni

snowgirl

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0