Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимска јакна
Зимска јакна

Зимска јакна

500 МКД

Големина: L

Град: Кичево

Материјали: хх

Ознаки: јакни

Состојба: одлично

Боја: маслинесто

Додадено: 12.10.2021

Прегледи: 191

1

Како нова, само неколку пати носена!

queen98

4
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

12