Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tally Weijl
Tally Weijl Tally Weijl Tally Weijl

Tally Weijl

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: многу добра

Додадено: 13.10.2021

Прегледи: 117

0

Crna bluzicka na preramki. Vo predniot del ima nekolku srebreni kopcinja. Brojxe xs/s Ja podaruvam so kupena bluza od mojot profil

Izabela01

197
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

27