Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни Rossodisera, italijanska nova kozna jakna
Rossodisera, italijanska nova kozna jakna
Rossodisera, italijanska nova kozna jakna Rossodisera, italijanska nova kozna jakna Rossodisera, italijanska nova kozna jakna Rossodisera, italijanska nova kozna jakna Rossodisera, italijanska nova kozna jakna

Rossodisera, italijanska nova kozna jakna

850 МКД

Големина: S

Бренд: rossodisera

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: koznajakna

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 14.10.2021

Прегледи: 135

1

Rossodisera, italijanska nova kozna jakna od prirodna koza. Pokratok model, S velicina

alekshr

6
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

4