Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M Bralette
H&M Bralette H&M Bralette H&M Bralette

H&M Bralette

150 МКД

Големина: XS

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: сив градник siv bralette h&m

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 15.10.2021

Прегледи: 157

3

Не е никогаш облечен поради утнат број. Одговара на 70А иако пишува 80А. 10/10

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10