Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna Jakna

Jakna

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: only

Град: Струга

Материјали: vodootporen

Ознаки: neznam

Состојба: многу добра

Боја: бело маслинесто

Додадено: 15.10.2021

Прегледи: 496

1

Parka -Nosena edna sezona poradi bremenost ne ja nosev povtorno zatoa sto mi se smali....odgovara na S i na M Kupena e vo Germanija vo butik na Only Nema oshtetuvanja i tragi na nosenje Mnogu e topla i simpaticna za kombunacii Ne propushta dozd ni vetar

giovanna

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

6