Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska jakna
Zimska jakna

Zimska jakna

1000 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: bershka jakna

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 15.10.2021

Прегледи: 145

2

Zimska jakna kupena od Bershka vo odlicna sostojba Size L 1200 denari Sega za 1000

beautycloset

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0